shapka_top.jpg

Статті

Замовити чистку дивана

М'які меблі в будинку — це не тільки краса і зручність. Наявність м'яких меблів пов'язана також з деякими складнощами для господарів будинку. І головна проблема — це усунення забруднень з диванів і крісел.

Детальніше >>


Хімчистка килимів та м'яких меблів

На сьогоднішній день на піку популярності серед молодих і успішних людей знаходиться турбота про своє здоров'я. Хімчистка килимів та м'яких меблів можуть стати для Вас не тільки крайнім заходом підтримки чистоти в будинку, але також і елементом турботи про свого середовища проживання.

Детальніше >>


Хімчистка матраців вдома

Якщо так сталося, що домашній улюбленець або дитина забруднив ліжко, хімчистка матраців вдома впоратися з проблемою і поверне ліжка колишню свіжість. Наша компанія з досвідченими виконавцями і кваліфікованими менеджерами пропонує свої клінінгові послуги фізичним та юридичним особам Києва.

Детальніше >>


Чищення килимів ціна

Якщо в будинку з'явився неприємний затхлий запах, а провітрювання і прибирання не допомагають, Вам може допомогти чистка килимів. Ціна даної процедури залежить від виконавця. Для того, щоб видалити забруднення, можуть застосовуватися специфічні миючі засоби і професійне обладнання.

Детальніше >>


Чищення килимів вдома

Чистка килимів на дому займає багато часу у людей, які беруться за цю роботу. У той же час досвідчені професіонали не тільки укладаються в максимально маленькі тимчасові рамки, але також домагаються найкращого результату.

Детальніше >>


Клінінг хімчистка

Якісний клінінг, хімчистка і прибирання - це основні напрямки, які найчастіше цікавлять наших клієнтів, адже після проведення ремонту, масштабних вечірок або застіль, клієнтам потрібна допомога в усіх цих напрямках.

Детальніше >>