shapka_top.jpg

ПРО КОМПАНІЮ

Ми, клінінгова компанія «Клінінг - Сервіс»

Ось уже більше ніж 14 років ми надаємо професійні клінінгові послуги такі як: хімчистка м'яких меблів, хімчистка килимів, миття вікон, промисловий альпінізм, прибирання після ремонту, прибирання офісів і т.д.

Робимо прибирання тільки професійним клінінговим обладнанням.

Професійне обладнання компанії «Клінінг Сервіс»

Килимомийні машини «EDIC», «MYTEE» (США) представляють собою універсальне обладнання, яке застосовується і для збору сміття і для збору пилу. Але в основному: для обробки сильно забруднених поверхонь. Для цього ми використовуємо спеціальний миючий склад, який під тиском розпилюється на килими та м'які меблі. При цьому миючий засіб відразу ж видаляється всмоктуванням, але вже разом з частинками сміття. Килимомийні  машини оснащені ємними баками для великих обсягів робіт.

За допомогою роторних машин «NUMATIC» і «EDIC» ми можемо повністю почистити підлогу, ковролін.

Є можливість зробити сухе прибирання приміщень. Робота виконується професійними італійськими пилососами LINDHAUS, які володіють великою всмоктуючою силою, і гучність прибирання не перевищує гучність стандартного пилососа. Деякі моделі оснащуються електрощіткою для обробки килимового ворсу.

Миття вікон і миття фасадів на висоті до 20 метрів здійснюється за допомогою продуктивної миючої системи «Wаter-Fed Pole», що складається з набору телескопічних штанг з щітками і допоміжного обладнання для очищення і подачі води на велику висоту.

Спецінвентар і професійна хімія

Для якісної роботи наші фахівці користуються різноманітними телескопічними швабрами-свепами, обладнаними мопами з мікрофібри, зручними утримувачами з флаундерами і місткими збиральними візками, що дозволяють виробляти всі процедури по прибиранню з максимальним ефектом без втрат часу.

Чищення різноманітних поверхонь нашими фахівцями здійснюється за допомогою професійних хімічних засобів «Prochem» і «Chemspek» (США). У змістовний каталог входять різноманітні миючі, поліруючі, дезінфікуючі і плямовивідні препарати. Крім цього ми користуємося спеціальними антистатиками, шампунями, грунтовками і захисними складами.

Персонал компанії «Клінінг - Сервіс»


У нашій компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Незважаючи на великий практичний досвід, персонал регулярно підвищує свою кваліфікацію на різних тренінгах і навчальних курсах. Це дозволяє в повній мірі освоювати нове обладнання і бути в курсі всіх новинок в клінінговій сфері. Для кожного працівника дорога своя репутація і добре ім'я компанії, тому все робиться на совість і в обумовлені терміни.

Оренда і продаж


Дуже ВАЖЛИВО: Крім різноманітних послуг з прибирання приміщень клінінгова компанія «КЛІНІНГ СЕРВІС» виконує продаж і здачу в оренду професійного прибирального обладнання. ми є ексклюзивний дистриб'ютор компаній «MYtee», «EDIC» (США). На все обладнання надається гарантія і передпродажні консультації з обслуговування.

Для того щоб замовити клінінгові послуги, а також отримати додаткову інформацію, телефонуйте: (044) 592 38 63

Клінінгова компанія «Клінінг - Сервіс»