shapka_top.jpg

Статті

Генеральне прибирання квартири в Києві, ціна

Цікавить ціна в Києві на генеральне прибирання квартири? У даній сфері наша клінінг-компанія працює не один рік і ми пропонуємо повний комплекс послуг. У нас Ви можете замовити якісне і ефективне прибирання приміщень, наш персонал його виконає протягом найкоротшого часу.

Детальніше >>


Прибирання квартири після ремонту ціна

Якщо Вам потрібне прибирання квартири після ремонту (Ціна), то краще відразу звернутися до професіоналів, які проведуть цю роботу на високому рівні. І у них буде представлено все необхідне для проведення навіть складних робіт, пов'язаних з очищенням в'їдаються плям, слідів від хімічних засобів або навіть фарби.

Детальніше >>


Замовити прибирання квартири після ремонту

Нарешті закінчили ремонт і Вам не терпиться заселитися в оновлену квартиру? Часто після ремонту залишається ще багато додаткової роботи для приведення приміщення в належний порядок. У нас можна після ремонту прибирання квартири замовити за вигідною ціною, ми пропонуємо широкий комплекс послуг.

Детальніше >>


Хімчистка ковроліну ціна

Хімчистка ковроліну (ціна) - це завдання для професіоналів, які мають значний досвід роботи в даній сфері. Адже якщо Ви звернетеся до першій-ліпшій фірмі або вирішите зайнятися такою роботою самостійно, без досвіду і належної обладнання, то це може привести навіть до пошкодження покриття.

Детальніше >>


Хімчистка ковроліну в Києві

Сьогодні в багатьох будинках, а часто і в офісних приміщеннях використовують ковролін. В інтер'єрі він завжди займає особливе місце, а його наявність дозволяє зробити кімнати ще більш теплішими і комфортними.

Детальніше >>


Хімчистка килимів

Сьогодні килими є невід'ємною частиною практично кожного інтер'єру, їх наявність дозволяє зробити приміщення більш теплим і затишним. Однак важливий для килимів і постійний догляд, адже вони дуже чутливі до пилу і бруду.

Детальніше >>


>> Далі