shapka_top.jpg

Статті

Прибирання після ремонту (Київ)

Після ремонту в приміщеннях часто залишається багато додаткової роботи з прибирання сміття та миття предметів інтер'єру. У Києві прибирання після ремонту краще замовити в клінінговій компанії з великим досвідом.

Детальніше >>


Послуги з прибирання квартири

Чистота і порядок в будинку добре позначаються на самопочутті і здоров'ї людини, тому не можна нехтувати заходами для їх підтримки. Якщо Вам ніколи самим займатися рутинним процесом, звернутися за допомогою можна в нашу клінінгову компанію.

Детальніше >>


Де почистити килим

Килим є декоративним і утеплювальним виробом, який використовують в приміщеннях будь-якого призначення. Його можна зустріти в офісах, в житлових будинках, в різних закладах і так далі. Він завжди користувався великою популярністю не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах.

Детальніше >>


Хімічне чищення меблів

У кожному житловому будинку є меблі. Без них неможливо уявити наше життя. Вони роблять його комфортним і приємним. З їх допомогою ми відпочиваємо, працюємо, здійснюємо приготування і прийом їжі, стежимо за своєю гігієною і так далі. Вони оточують нас всюди, де б ми не знаходилися.

Детальніше >>


Хімчистка килимів з виїздом

У багатьох будинках, закладах відпочинку, місцях громадського харчування та компаніях можна зустріти килими. Вони являють собою спеціальний виріб для покриття стін, підлог або будь-яких інших поверхонь.

Детальніше >>


Хімчистка килимових покриттів

Прийшов час для хімчистки килимових покриттів в будинку, і Ви хочете звернутися за допомогою до професіоналів у своїй справі? Послуги якісної хімчистки компанія пропонує не перший рік і наші фахівці мають в даній області значний досвід.

Детальніше >>


Далі >>