shapka_top.jpg

СТатті

Прибирання офісу після ремонту (ціни)

Нарешті завершили ремонт в робочому приміщенні і залишився заключний етап приведення його в порядок? Ми пропонуємо адекватні ціни на прибирання офісів після ремонту і готові виїхати на Ваш об'єкт в будь-який час. Наша команда використовує в роботі сучасну техніку і високоефективні миючі засоби.

Детальніше >>


Прибирання офісу після ремонту

Прибирання офісу після ремонту вимагає додаткової професійної допомоги. Самостійно буде складно позбавити весь простір від широкого шару пилу, бруду і сміття. До того ж на це може піти багато часу. Скориставшись послугами фахівців, Ви зможете захистити себе від непотрібних турбот і витрат часу.

Детальніше >>


Прибирання, очищення приміщень

Процес прибирання, очищення приміщень є досить складним. Він може зайняти багато часу, особливо якщо мова йде про сильні забруднення. На жаль, не в одному приміщенні не може довгий час зберігатись ідеальна чистота.

Детальніше >>


Термінове прибирання офісу

Цікавлять послуги термінового прибирання офісу, і Ви хочете звернутися до професіоналів в сфері клінінгових послуг? Ми пропонуємо прийнятні розцінки і працюють у нас тільки досвідчені фахівці. Наша бригада готова найближчим часом виїхати на Ваш об'єкт і оперативно виконати повний комплекс необхідних робіт.

Детальніше >>


Хімчистка, чищення килимів

Потрібно виконати чищення і хімчистку килимів в готелі або іншому громадському закладі? Ми пропонуємо вигідні умови на такі послуги і можемо виконати їх з виїздом прямо в Вашу установу або на будинок.

Детальніше >>


Хімчистка ковроліну на дому

Хочете замовити послугу хімчистки ковроліну на дому і шукаєте контакти перевірених клінінгових компаній? Ми пропонуємо прийнятні умови на роботу з очищення різних килимових виробів і виконати її можемо в будь-який час. У нас для чищення ковроліну використовуються безпечні і справді дієві хімічні засоби.

Детальніше >>


Далі>>