shapka_top.jpg

Хімчистка килимів та меблів на дому

Хімчистка килимів та меблів на домуВам необхідна хімчистка килимів та меблів на дому? Тоді Ви можете викликати бригаду «Клінінг-Сервіс». Ми працюємо в Києві і обслуговуємо клієнтів в квартирах, приватних будинках і офісах. Якщо Вашому домашньому килиму або меблям потрібна термінова чистка, ми негайно приступимо до їх очищення. У нас є маса методів і засобів, за допомогою яких ми виводимо навіть найстаріші і складні плями.

Всім нам відомо, як неприємно буває, коли світлий тон нашого килима або крісла через певний час тьмяніє і на ньому з'являються брудні розводи та плями. Звісно, вручну Ви не впораєтеся з такими серйозними забрудненнями. З цим може впоратися хімчистка (килимів і меблів) на дому.

Вся хімія, яка використовується в наших операціях, сертифікована і не зашкодить Вашому здоров'ю. Її щадний склад повністю підійде для будь-якого килима або дивана, навіть якщо він виготовлений з дуже ніжної тканини. Хімчистка килимів та меблів на дому призначена для ефективного виведення складних і нескладних плям, а також для загальної прочистки поверхні.
Така чистка не займає багато часу, так що Ви зможете в той же день насолоджуватися акуратністю і охайністю Ваших м'яких покриттів. Якісні і не агресивні миючі препарати не знебарвлять Ваш яскравий килим або диван. Хімчистка килимів та меблів (на дому) з такими засобами, і за допомогою сучасних апаратів чистки дає відмінні результати.
Не турбуйтеся, якщо Ви випадково забруднили Ваш килим або диван. Зараз існує багато методів, які допоможуть Вам назавжди позбутися від них. Вам потрібна хімчистка килимів та меблів на дому? Ви бажаєте навести чистоту в своєму будинку?

Тоді поспішайте і замовте у нас цю послугу. Ми точно знаємо, що ефективніше методу, ніж хімчистка килимів та меблів (на дому) нашими пилососами і миючими просто не існує!